گل دوست پرسپولیس
  
 
 
آرشیو
 
دوشنبه 23 خرداد‌ماه سال 1384
پرسپولیس

سلام به همه ی دوستان پرسپولیسی


هفته بیست و نهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر ؛

پرسپولیسی ها سیاه جامگان ابومسلم را با شکست بدرقه کردند


 

تیم فوتبال پرسپولیس تهران موفق شد با پیروزی سه بردو مقابل ابومسلم با کسب 55امتیاز موقتا دررده دوم جدول رده بندی لیگ برتر قرارگیرد.

دراین مسابقه که آغازگرهفته بیست ونهم رقابتهای لیگ برتربود دو تیم با قضاوت هدایت الله ممبینی کارخود را شروع کردند.

دوتیم دراین نیمه بازی سرد وکسل کننده ای را ارایه کردند وتنها گلهای این نیمه که برروی خلاقیتهای فردی بازیکنان بدست آمد اندکی ازکسالت بازی کاست.

دردقیقه 18 بازی برروی غفلت مهدوی ومحمدی مدافع و دروازه بان پرسپولیس توپ داخل محوطه 18 قدم به مهدی خیری رسید تا این بازیکن با ضربه ای زمینی توپ را به توردروازه برساند. اما شادی شاگردان میثاقیان زیاد به طول نیانجامید، زیرا سهراب انتظاری با دریافت پاسی زمینی ازابراهیم اسدی درداخل محوطه شش قدم توپ را به دور ازدستان احمدخمالی به تور رساند تا نتیجه بازی به تساوی کشیده شود.

دراین میان شوتهای کریم باقری وابراهیم اسدی نیزمی رفت تا دریکی دونوبت خطرسازشود که این حربه پرسپولیس ها نیز ثمری نداشت.

دردقیقه 37 برروی حرکات انفرادی مهرداد اولادی درجناح چپ و ارسال بلند توپ برروی دروازه علی انصاریان با ضربه سر توپ را برای انتظاری مهیا کرد تا این بازیکن ازدوقدمی دروازه با سردومین گل خود وپرسپولیس را به ثمربرساند.

دردقایق 42 و43 هردوتیم توسط کاظمیان وفرسیات خطراتی را برروی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که اثری نداشت تا نیمه نخست با همان نتیجه دوبریک به سود پرسپولیس خاتمه یابد.

برتری دوبریک پرسپولیس درنیمه اول درنیمه دوم نیز تداوم داشت وشاگردان سوبل را استفاده از فضای خالی بین مدافعان ابومسلم ونیزبردن توپ به کناره ها وبازکردن خط دفاعی ابومسلم زمینه برای زدن ضربات نهایی مهاجمان وهافبکها فراهم کردند که دریکی ازاین فرصتها دردقیقه 62 ابراهیم اسدی ضربه ای زمینی را روانه دروازه حریف کرد که درمیانه راه با برخورد با مدافعان سومین گل پرسپولیس را رقم زد.

این پایان کاربازی نبود و ابومسلم با فشاری مضاعف درصدد جبران گلهای خورده برآمد که دریکی ازاین حملات ودردقیقه 77توپ ارسالی توسط مهدی خیری به مجتبی جباری رسید تا این بازیکن با ضربه ای فنی وفنی توپ را دور ازدسترس محمدی با تورآشنا نماید.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 93595


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها