گل دوست پرسپولیس
  
 
 
آرشیو
 
یکشنبه 2 بهمن‌ماه سال 1384
خبر

سلام شما چه تیمی را در انگلیس دوست دارید؟

من منچستر یونایتدی هستم

حریفان تمرینی تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقه دوستانه با توجه به تقویم فیفا, هماهنگی فدراسیون فوتبال و نظر کارشناسی کادرفنی انتخاب می‌شوند .

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران بااعلا‌م این خبر گفت: دورجدید اردوی تیم ملی آغاز شده است و پس از آن تیم‌ملی‌, یک بازی درچارچوب مسابقات مقدماتی جام ملتهای آسیا مقابل تایوان ویک مسابقه دوستانه پیش رو دارد.

برانکو ایوانکوویچ افزود: تیم ملی اردوی دیگری را 26 اسفند برگزار می‌کند و اردوی نهایی خود را برای شرکت در مسابقات جام جهانی اردیبهشت سال آینده تشکیل می‌دهد.

وی بابیان اینکه پس از قرعه‌کشی جام جهانی دنبال جمع‌آوری اطلا‌عات از تیمهای هم گروه است‌, گفت: کمپ های تیم ملی هیچ تاثیری در برگزاری لیگ ندارد, هرچند نگرانی مربیان تیمهای حاضر در لیگ قابل درک است.

این مربی کروات با اشاره به آینکه از کمک و نظر مربیان تیمهای حاضر در لیگ استفاده می‌کند, یادآور شد: بیش از 90 درصد آمادگی بازیکنان تیم ملی در باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر به دست می آید.

سرمربی تیم‌ملی بابیان اینکه بیشتربازیهای لیگ برتر را پیگیری می‌کند اضافه کرد: در همه فهرست‌های اعلا‌م‌شده برای شرکت بازیکنان در اردوهای تیم ملی همواره 19 نفر از بازیکنان لیگ برتر حضور داشتند.

برانکو اظهارداشت: حاضران در اردوی تیم ملی فقط به واسطه بازی خوبشان در لیگ به تمرینات تیم ملی دعوت می‌شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با تاکید بر اینکه بدون حمایت مطبوعات‌و رسانه‌ها به علت قدرت تاثیرگذاری آنها, امکان دستیابی به‌موفقیت وجود ندارد, گفت: نسل کنونی تیم ملی بهترین بازیکنان ازنظر فنی و تاکتیک پذیری هستند و بیش از 2سال است که موقعیت و جایگاه خوب ومناسبی در رده بندی تیمهای فوتبال جهان دارد .

  نسخه چاپی


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 93595


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها